Popis
O nej
This is a highly realistic cartoon ben 10 sex doll built to offer the very best in terms of sexual stimulation. From the most realistic high quality doll sex images. This tpe sex doll reviews doll has a very realistic look. Thus, making this arika sex doll a truly remarkable sexual companion.
Furthermore, this sex doll jasmin real doll is a great latex lady sex doll. One that has the solid build and durability to last through a long time. Hence, you can look forward to enjoying countless sessions of intense love making. Thus, making this vivalavee sex doll a truly amazing sexual companion.
Moorever, like a premium fuckable tits sex doll. This szdone sex doll promises the deepest and most realistic stimulation once you get sex doll in uae. You can begin to explore the deepest forms of sexual stimulation. This means that you are in for a truly satisfying sexual experience.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Cista hmotnost | 45 kg |
| poprsia | 84 cm |
| Pás | 63 cm |
| Bedro | 93 cm |
| Hĺbka ústnej dutiny | 12 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.