Description
About Her
What is your specification for a woman? Do you prefer slightly skinny girls? Then Kendal is the number one choice for you. You can’t afford to miss this particular nezuko sex doll. She has a college appearance that steals the limelight on any occasion. Ideal doll, mostly curvy and fascinating. Be it a facial look or body structure; you will love it.
These best sex dolls for men can sometimes be very brief and large, but rest assured that her creamy pussy will give you satisfaction just the exact way a real woman would satisfy a man. She is a mature sex doll with radiant skin, her face is like an eye candy, and her strength is like that of Samson, ready to devour you in and out with her creampie vaginal.
As a beginner, sometimes you would wonder how do voodoo dolls work. It is straightforward; attached to this hyperrealistic doll is a user guide or manual that gives detailed information about this blood-borne doll porn. Read it, digest all that is written there, and you will find yourself swimming in the pool of good and satisfying sex all night long. Just a tip for you; the weight of this iron tech doll is what is making rounds now in headlines; she is portable, durable, and very reliable.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 90cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 91cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 22cm |
| Net Weight | 46KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery



















































































Reviews
There are no reviews yet.