Description
About Her
Who made sex dolls? Although that question might never be answered, the entire community of the realdoll app is grateful. Seeing very huge boobs real sex doll is rare and only produced when demanded. Str8 guys sharing a sex doll need to clean up often to avoid spread of infections.
The Ariana grande replica sex doll bears no difference. Sex doll artists are doing a great job. Getting a thighjob sex doll gives you a sex doll that is thigh sensitive. Robotic sex
doll fucking doesn’t require condoms. Your sexual health improves as long as you don’t hoard sexual frustration.
3d sex pics genderbend doll is gender fluid and is a part of both genders. Japanese love dolls are free in giving out their body and don’t withhold sex benefits. The sex doll that sucks and fucks is yours as soon as you place ab order for it. Generally, it is the duty of thighjob sex doll to help you get to sexual heights.
Dimensions
| Height | 172cm |
| Weight | 38.5kg |
| Breasts | 87cm |
| Under Bust | 62cm |
| Waist | 58.5cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 54cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |










































































































Reviews
There are no reviews yet.