Description
About Her
Here is the Island Spinner Sex Doll, a new member of our realistic sexual aides that will take your breath away. Made to perfection with gust and extraordinary superb manufacturing, this unique sex doll comes with a very large size and beautiful features that will turn your fantasies into reality.
Delight yourself in the world of erotic giantess stories which come to life as you have close moments with the Giantess Sex Doll. Looking like a beauty queen, this gorgeous lady with long blond hair that could easily hit your lap in anytime due to her great height has an hour-glass figure that can power any fantasy scene in movie.
But why stop there? Bring the items to the south with Redneck Sex Doll featuring Southern drawl and much ado about it. Get everything done for you with ease and feel the ultimate pleasure like you have never felt before.
In satisfying your sexual desires, do not make a compromise for the mediocre ones. Enhance your experience today with these premium and memorable enhancements to your sex doll experience.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Upper Chest | 85cm |
| Lower Chest | 61cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 92cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 68cm |
| Leg | 90cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 38kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.