Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 153cm |
| Bust | 88cm |
| Down Bust | 52cm |
| Hip | 86cm |
| Waist | 41cm |
| Shoulder | 33cm |
| Arm Length | 59cm |
| hand Length | 13cm |
| Leg Length | 78cm |
| Oral | 12cm |
| Vaginal | 15cm |
| Anus | 14cm |
| Foot Length | 20cm |
| Neck Circumference | 26cm |
| Net weight | 31KG |
Doll Gallery
















































































Reviews
There are no reviews yet.