Description
About Her
There are dolls for teens, young people, adults, old people, and literally, everyone has a doll that has been made to fit their preference.
There are people who use dolls for companionship and there are others who want to show control over these dolls. Whatever you want, there’s a doll right here to match your preference.
Introducing our cosplay dolls, which can literally role play with you in bed and can be dressed up as your favorite character, celebrity, friend, or based on your favorite TV show. She is a playmate doll and she’s always ready to go on any fun adventure with you as long as it is what you want.
These dolls were made by a real doll company to fit your preferences, and you can also get real doll reviews from others who might have bought this doll.
You can use her as a slave doll or for cosplay. Her sole aim is to serve you, and that’s exactly what you should make her do. You can be the master while she is your slave.
These full-body dolls are dolls for adults, and it takes an experienced adult to know how to handle them.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 156cm |
| Breast Line | 78cm |
| Waist Line | 53cm |
| Hip Line | 84cm |
| Shoulder Width | 30cm |
| Arm Length | 63cm |
| Leg Length | 85cm |
| Feet Size | 20cm |
| Thigh Line | 43cm |
| Calf Line | 27cm |
| Net Weight | 29kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.