Description
About Her
The silicone sex doll manufacturers build this Japanese real sex dolls, she have been used as companions and even as partners. The use of Japanese sex doll fuck isn’t just for sex for most people. They see realistic Japanese sex dolls as friends and companions that help them relieve loneliness.
There have been stories of people who have taken their sex dolls to be their partners instead of human beings. According to them, love dolls cannot lie to them, hurt them or nag them, so it is way easier to deal with sex dolls than humans.
Thanks to the sex doll manufacturers, They are warmer and softer to touch, with artificially heated orifices and realistic features like their hair, skin color, eyes, and even clothes! Big sex dolls are popularly known to be used for sex by many people. When you hear or think of big clit sex dolls, sex is the first thing that comes to mind, not even companionship. The truth is that sex dolls are sex toys that also create emotional intimacy.
This big butt sex doll offers an enormous and long-lasting sexual period without any complaints. They also have big clit sex dolls for men with a huge penis that hurts and scares most ladies. The big Tit dolls are enticing and succulent to caress. Are you a lover of any of these? There are a lot of big dolls for sale at our site
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 166cm D Cup |
| Full Bust | 82cm |
| Under Bust | 67cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Leg Length | 81cm |
| Shoe Size | 35cm |
| Vagina Depth | 16cm |
| Anal Depth | 13cm |
| Net Weight | 43kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.