Description
About Her
The sex doll $299 range is patterned after celebrities that the world loves. A super tight sex doll will require lubricants to avoid tear while penetrating the pussy. The demon slayer sex doll offers you increase satisfaction while exploring sex. Gone are the days when people were shamed for being open about owning a tech fair sex doll.
It has become accepted to have an anthropomorphic sex doll partner to help improve your sexual life. In the comparison of sex doll vs love doll, it is actually the user that chooses the best sex doll. The Japanese women sex doll is irreplaceable because your needs are met sexually and you have a constant sex partner.
Sex doll movies offer a glimpse into the world of fucking a rubber sex doll por. However, till you experience the pleasure yourself, the chubby sex doll vidoe scenes will seem over hyped. There’s no level of sex that you need which the demon slayer sex doll won’t be able to attain.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 170cm |
| Upper Bust | 84cm |
| Under Bust | 66cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 91cm |
| Leg | 90cm |
| Foot | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery


















































































Reviews
There are no reviews yet.