Description
About Her
The Bestgay Sex Doll is the ultimate pleasure companion for all the men out there who wish to get the feel of being intimate with an actual woman but do not wish to fellowship a flesh and blood woman. This sex doll is made of TPE material and comes with a metal skeletal structure so that the doll can be positioned in any required posture during the session. Its skin has a butter like feel that will make you feel like you are with your actual partner.
However, what is the need to spend more of your budget to fulfil your wants? All our Best Budget Sex Doll come with the same fantastic features as the top product at a much lower price. Money embargoes should not be a hindrance to intimate dreams.
Plus, if space is anything you worry about, check out the readily available sex doll torso Near Me! Not too small to be inconvenient, and sexy enough to offer a lot of fun and enjoyment possibilities, torsos are ideal for traveling or home entertainment.
Click through our catalog today and get the finest gay sex dolls to amplify your self-sessions like no one is around.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 163cm |
| Breast | 77cm |
| Under Breast | 66cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 92cm |
| Arm length | 65cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Leg Length | 78cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery
































Reviews
There are no reviews yet.