Description
About Her
A very real shemale sex doll has the character of both male and female dolls. Looking to try out the 2b realistic sex doll but no ideas? Check out the sex doll love porn video which is a compilation of sex doll sex positions. You can build your avatar sex doll knowledge of ruby doll sex and porn xvideos.
An erotic doll doesn’t need you aroused because the sight of her ripe, nude body sends sex signals. Designing your own sex doll with the aid of sex doll artists is safe and easy. We have the Thailand sex doll who is available for casual sex without strings.
The visual of guy fucks sex doll creampie makes you want to fill the vaginal entrance with cum. Sex with phicen doll is a healthy way of relieving stress. Pent up sexual frustration affects other aspects of the human life and body. Having an erotic doll to daily relieve this tension is an advantage
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 171cm C Cup |
| Net Weight | 55kg |
| Bust | 94cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 99cm |
| Shoulder | 40cm |
| Arm | 53cm |
| Hand | 18cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 22cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.