Description
About Her
The sex doll family business produces sex dolls for every age that could be possibly found. If you search for sex doll where buy online, then our realistic sex doll store will pop up. We have super hot dolls stocked up for different desires.
The online demo for sex with a doll free porn is an avenue to try out luxury dolls. The breasts of the huge nipples sex doll are sensitive and respond to touch. Deciding the function of the indigo dolls is up to you as you can choose to learn sex mastery with them.
To see men dressing up as dolls increases their sex appeal. This is a sign of willingness. The Audrej Hepburn sex doll cares only about your satisfaction and sexual preferences. The renamon sex doll buy page has parts for stating customization specifics.
Dimensions
| Material | Silicone |
| Height | 168cm |
| Net Weight | 33.3kg |
| Full Bust | 78cm |
| Under Bust | 64cm |
| Cup | C |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
| Oral | Optional |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 18cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 69cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 20.5cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.