Description
About Her
Not only do our fairy dolls cost a low price, but the business of fairy dolls also brings the fairy theme experience to the consumer as one of the best. They are developed with utmost care and much attention using superior materials and they even have skins that feel nearly real. Essayists have predisposed every normal lineament so as to fashion a consistent, paradigmatic, and good count of sexy things. The delicate and at the same time seductive lines of their bodies and the sugary and sultry faces of the girls will steal your heart and bring all your dreams of a passionate relationship with the girls within the least possible time and money. And if you are the one chasing a pleasure spell, take the classic ride to the fairies’ world with their shrewd yet significant minuscule chunks. It is really a paradise that can be mustering up by the quite affordable mini real fairies dolls the complementary addition to any adult toy collection.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 170cm |
| Weight | 33kg |
| Shoulder | 44cm |
| Bust | 80cm |
| Lower Bust | 75cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 78cm |
| Arm | 55cm |
| Hand | 17cm |
| Leg | 102cm |
| Foot | 25cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.