Description
About Her
Short haired dolls never go out of fashion because the hair doesn’t get in the way of sex. The sex doll rental California franchise offers the opportunity to try out the best luxury junko enoshima sex doll. On the reviews for sellers of sex doll, the sex doll juicy 69 tits were rated as multi-purpose.
Sex with a female doll gives way to blowjob and anal sex which human females might not condone. The Ariana gramde has long hair and almond shaped eyes all designed to add realism. During anal sex, the jiggly sex doll with ass gives balance to your dick.
The squid game doll sex animation can be brought into the creation of your personal sex doll. It has become easy to fuse realistic sex doll with human features to increase appeal . Reviews for sellers of sex doll can be trusted to aid in picking out a love doll.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 158cm |
| Upper Bust | 85cm |
| Under Bust | 68cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 85cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery




















































































Reviews
There are no reviews yet.