Description
About Her
Here are Irontech Dolls, the company that supplies hyper realistic sex dolls that are as defining the area of sex and love as the audience is getting a rather individual experience of touching. Our silicone dolls are manufactured with high detailed quality and the arrangements are made in a way to bring them as close to real human beings as possible in terms of the skin texture and any form of detail like the face. Thus, every doll unique, each one is different from the other. It means that one’s body type, hair color or even the eye color can be through the use of the various adjustment parameters.
Our hot sexy dolls are not another object that can only be utilitarian. They are the ones that can fulfil the targeted physical desires as well as, psychological needs through the touch and feel of the flesh which is magically produced. Here in the sensitive world of love, we are fully conscious of the fact that our members have the right to privacy and as such the packaging is done sly but safely because the right to confidentiality is not compromisible.
These kinds of companionship relations are areas we have cultivated our proficiency about over the years that precede the assurance of customer satisfaction for every purchase they make. Sens up the sexual activity today by using Irontech Dolls, the house where your fantasy turns into a reality.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Bust Size | 28F |
| Full Bust | 83cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 89cm |
| Foot | 21cm |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.