Description
About Her
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 169cm E Cup |
| Full Bust | 88cm |
| Under Bust | 64cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 87cm |
| Arm Width | 59cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Leg Length | 85cm |
| Feet Length | 23cm |
| Oral Depth | 10cm |
| Vagina Depth | 16cm |
| Anal Depth | 13cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery





































































































Reviews
There are no reviews yet.