Description
About Her
What blow-job sex dolls look like is realistic. Lith is one of these. This real sex doll’s area of speciality is in giving blow jobs. When it comes to blow jobs, this realistic sex doll is perfect.
This real-life sex doll will wrap her sexy lips around your penis with her head bubbling up and down and suck you until you feel life draining out of you. This adult sex doll is one of the best sex doll ever. With this fantasy sex doll, you’ll find yourself reaching terrifying orgasm everytime, something you could never have imagined.
She’s a hot sex doll and is equally ready for some exciting hot sex. She will give you all the style you never thought would exist and excite you with sweet, warm and hot pussy. If you know what’s great, you will hurry to get this hot sex doll.
You can’t miss out on either the great sex this fucking sex doll has to offer or her expertise in giving blow jobs. The best part is, she’s your submissive doll and would do anything you require of her, and she’s capable of taking all of you in her mouth, as long as you are ready to go deep into you. Get your love doll now.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 170cm |
| Breast | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 97cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.