Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 175cm |
| Breast Line | 85cm |
| Waist Line | 57cm |
| Hip Line | 88cm |
| Arm Length | 65cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Calf Line | 30cm |
| Thigh Line | 50cm |
| Leg Length | 82cm |
| Feet Size | 22cm |
| Net Weight | 39.5kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.