Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Bust | 83cm |
| Down bust | 65cm |
| Hip | 82cm |
| Waitst | 59cm |
| Shoulder | 34cm |
| Arm Length | 49cm |
| Hand Length | 20cm |
| Leg Length | 80cm |
| Oral | 12cm |
| Vaginal | 15cm |
| Anus | 12cm |
| Foot Length | 20cm |
| Neck Circumference | 28cm |
| Net Weight | 40KG |
| Arm Circumference | 22cm |
| Thigh Circumference | 55cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.