Description
About Her
Meet the pinnacle of indulgence and self gratification – the Treat Me Like a Sex Doll, the subject of today’s TLC, as in: Tender Loving Care — the world’s most costly sex doll. High quality and erotically appealing silicone doll that is made to meet your fantasies. Real-looking in every aspect and highly magnificently endowed, she will make all your crazed desires come into reality.
Made by masterpieces and only with superior quality materials, our treat me like a sex doll cannot be compared to other similar products. For either the one who intends to lay with such a doll alone, or use it at the height of couple’s alone time, this top-end sex doll is assured to offer you endless hours of satisfaction.
Say goodbye to any form of tiredness with this amazing, ‘Treat me like a Sex Doll’, today!
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 163cm |
| Breast | 77cm |
| Under Breast | 66cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 92cm |
| Arm length | 65cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Leg Length | 78cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.