Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Upper Chest | 85cm |
| Lower Chest | 72cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Shoulder | 35cm |
| Leg Length | 87cm |
| Thigh | 50cm |
| Arm Length | 68cm |
| Sole | 22cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 10cm |
| Anal Depth | 15cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery



















Reviews
There are no reviews yet.