Description
About Her
Presenting the newest product for adults – sex doll of a man who can move! Made of the finest materials one does not find themselves playing with a mere imitation constructed out of plastic but with a true-representative toy that has been carefully designed for the best of play time. With this joint, it can move in almost any way possible and its skin is textured and muscular to top it off. Every doll is produced intricately by professional craftsmen in their finesse to ensure that you get only what you desire. Being 2-feet tall makes it rather compact, yet it is designed to be fully functional to satisfy all your needs. Regardless of whether you’re new to the site or you are a frequent visitor, you can pamper yourself with this accessible companion right now – because every person should have the opportunity to have a really good time without spending too much money.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Upper Bust | 82cm |
| Under Bust | 51cm |
| Waist | 44cm |
| Hip | 80cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery
































































































Reviews
There are no reviews yet.