Description
About Her
Don’t buy a solid love sex doll! Why not buy one of our full silicone dolls instead? Yes, that’s right, we have some of the most realistic silicone love dolls. Even nicer, they are Asian silicone sex dolls, so they have some of the most beautiful faces, and you know everyone agrees.
Sully the life-like love doll is not a big tits sex doll, but since she is a female doll, she has a nice pair of breasts, and you can see them just below her top. She had the nicest pair of C-cup breasts. Anybody would enjoy playing with them and her nipples. Blue-haired red beauty is a female sex doll, but she also enjoys cosplaying, and her blue hair helps her to play many different roles, like Levy McGarden in fairy tail and many blue-haired red anime dolls.
She is the perfect fetish doll, as she will help you play out whatever fantasy you want to engage in, even if that fantasy involves a creepy old or some intense dressing and make-up.
She is very pretty, and you can do anything with her. She’s up for the challenge. Besides, when did she ever say she was innocent?
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Under Breast | 60cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 95cm |
| Arm length | 68cm |
| Shoulder width | 30cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 82cm |
| Feet Size | 23cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 36kg |
Doll Gallery

























Reviews
There are no reviews yet.