Beschrijving
Over haar
Koop geen solide liefdessekspop! Waarom koop je niet een van onze volledige siliconen poppen? Ja, dat klopt, we hebben enkele van de meest realistische siliconen liefdespoppen. Nog leuker: het zijn Aziatische siliconen sekspoppen, dus ze hebben enkele van de mooiste gezichten, en je weet dat iedereen het daarmee eens is.
Sully, de levensechte liefdespop, is geen sekspop met grote tieten, maar omdat ze een vrouwenpop is, heeft ze een mooi paar borsten, die je net onder haar topje kunt zien. Ze had het mooiste paar C-cup borsten. Iedereen zou ervan genieten om met hen en haar tepels te spelen. De blauwharige rode schoonheid is een vrouwelijke sekspop, maar ze houdt ook van cosplayen, en haar blauwe haar helpt haar om veel verschillende rollen te spelen, zoals Levy McGarden in sprookjesstaart en veel blauwharige rode anime-poppen.
Ze is de perfecte fetisjpop, omdat ze je zal helpen elke fantasie uit te spelen die je maar wilt, zelfs als die fantasie een griezelige oude of een intense aankleding en make-up inhoudt.
Ze is heel mooi en je kunt alles met haar doen. Ze is klaar voor de uitdaging. Trouwens, wanneer heeft ze ooit gezegd dat ze onschuldig was?
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 84cm |
| Onder Borst | 60cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 95cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Schouder breedte | 30cm |
| Kalf lijn | 34cm |
| Dij lijn | 53cm |
| Been Lengte | 82cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 36kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.