Description
About Her
Did you ever get to meet Hillary Clinton? Because a meeting can be arranged between you and this realistic 148 cm fat sex doll. She is one of the cleanest, hot realistic sex dolls you have ever seen, and when they tell you that HBO girls fuck male sex dolls, they need to include female sex dolls like Hilary over here. She is not just a man’s sex doll, and you don’t have to be tall like the sex doll LeBron to be pleased by the cheap sex doll head. The Hilary Clinton sex doll nude is a vision that anyone with a big dick would want to experience, what with her voluptuous body and the BBW sex doll’s big breasts and nice fat ass. The blonde sex doll delivers a majestic, almost presidential sexual experience to you in the comfort of your home. She will be delivered to you fast and discreet, waste no time placing an order!
Dimensions
| Material | TPE |
| Body Size | 163cm H-cup |
| Net Weight | 51kg |
| Full Bust | 96cm |
| Under Bust | 69cm |
| Waist | 67cm |
| Hip | 113cm |
| Foot Length | 21cm |
| Shoulder | 42cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth | 12cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.