Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 169cm huge breast |
| Bust | 95cm |
| Down bust | 63cm |
| Hip | 96cm |
| Waist | 50cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm Length | 66cm |
| Hand Length | 17cm |
| Leg Length | 90cm |
| Oral | 12cm |
| Vaginal | 22cm |
| Anus | 20cm |
| Foot Length | 23cm |
| Neck Circumference | 28cm |
| Net Weight | 42KG |
Doll Gallery















Reviews
There are no reviews yet.