Description
About Her
This booty sex doll for men will tell you everything you need to know about sex doll addictions. You will ask yourself who turned into a hentai sex doll. The Monique sex doll feeds many sex doll addictions and many huge bra buster
Reddit sex dolls. La mejor sex doll collections rank her as one of the topmost sex dolls. The tadoe and Cuban sex doll tapes are only some examples of all of the many different things that your sex doll’s body can do and forms it can take. The free gay verbal sex doll is a woman loving sex doll, and no Adam male sex doll can do for your pleasure what this real Italian girl sex doll can do for you. You will never have to seek pleasure from any other corner, ever again, because she will be yours to use for as long as you need to do so.
Dimensions
| Material | TPE |
| Body Size | 164cm |
| Net Weight | 37kg |
| Full Bust | 84cm |
| Under Bust | 66cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 93cm |
| Foot Length | 21cm |
| Shoulder | 38cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth | 12cm |
Doll Gallery


























































































Reviews
There are no reviews yet.