Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 162cm |
| Breast Line | 101cm |
| Waist Line | 67cm |
| Hip Line | 106cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Leg Length | 74cm |
| Arm Length | 62cm |
| Thigh Line | 56cm |
| Calf Line | 34cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 50kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.