Description
About Her
Whaaat’s crackin’ with my hommies? We are hyped to present the baddest chick in town, the premier inflatable sex doll going by the name ‘the Celeb’. Make every night naugthy and unforgettable one with the help of these sex dolls that have been meticulously designed from head to toe to cater to each and every of your intense desires. Constructed with a high-grade TPE material blend that imitates the feel of natural skin, these dolls carry out all the curves of a person’s body in a way that is so real, creating an environment of intimacy unmatched by anything else on the sex market. For die-hard followers of the celebrity world, there’s an extended line of dolls with the exact faces of top-rated celebs in music, sports and movies who will turn and look at you with lustful eyes.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 153cm |
| Bust Size | F |
| Full Bust | 73cm |
| Waist | 50.5cm |
| Hip | 82.5cm |
| Foot | 17cm |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 29.5kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.