Description
About Her
This cute sex doll onahole is selling for the lowest imaginable price. This is your opportunity to own a real doll sex toy without spending a lot as the harmony doll cost is affordable. Why go for tranny sex tumbler doll when you can get this?
Kylie is a realistic female sex doll with feminine features. Way curvier than the Henry male sex doll Kylie is incredibly sexy and is extremely soft and smooth to touch. Her adult sex doll legs are long enough to wrap around your waist. Fitted with a solid durable skeleton and extremely flexible joints this lifelike sex doll can be placed in a couple of natural positions.
Kylie is the perfect choice if you’re interested in either sex doll porn HD absolute sex doll porn cum on latex sex doll or even cow kylie sex doll. Treat yourself by getting this realistic adult sex doll.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Body Size | 168cm |
| Net Weight | 35kg |
| Full Bust | 82cm |
| Under Bust | 60cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 87cm |
| Foot Length | 21cm |
| Shoulder | 34cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.