Description
About Her
Do you want to look for the thrill people find in Reagan Foxx: Realistic Sakur Sex Doll with Facefucking Silocon Features. You may not want to see your wife with a male sex doll, but you may not mind it as much if she was with a creampie doll like this one. From Our sex doll factories, big asses like this are common, and this sex doll is no exception. Just like Becky the sex doll, the Reagan Foxx sex doll is a sex doll based on Sakura. What this means is that she has unique sex doll eye measurements, and the face fucking silicone sex doll is something you want to hold on to and take proper care of. In fact, you will love her so much that any scratches will have you googling where to find “my life-like doll replacement parts”. It does help that the love doll’s skin is smooth and feels just as good – if not better than – real human skin. You will love the sensation, even when not in use.
Dimensions
| Material | TPE |
| Body Size | 172cm B-cup |
| Net Weight | 39kg |
| Full Bust | 79cm |
| Under Bust | 66cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
| Foot Length | 21cm |
| Shoulder | 38cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth | 12cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.