Description
About Her
What are your expectations in buying a human-like sex doll? Natalie is here to bring your desires to reality with her sex doll fetish look; she will bring in all the fun you desire to gain in your sex life. This small tit sex doll is a substantial 100cm sex doll porn, with full male sex doll organs of various sizes: short, slim, skinny, curvy realistic sex doll.
And when you are searching for the best tools to build your sexual life and body, try this bodybuilder sex doll wanking apparatus or this semi-solid sex doll, and you will be singing her praises morning, afternoon, and night. With this supersonic sonico sex doll, there will be no claim that your sex doll is used and dumped, as some of the ladies may complain.
But if you follow the instruction correctly and apply the sex doll tubes in the right proportion, expect her to perform best in the night hour. Check out her stylish catwalk walking pattern; it is enough to tune you into the mood, and your cock pointing towards the direction of her soft boobs, the darkness of her body is able to catapult you to a land of fairy tale where you will never thirst or hunger after sex anymore.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 110cm |
| Arm Length | 69cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 52kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.