Description
About Her
An Asian rubber sex doll makes skin slapping noises during sex. Exploring gay furry sex with sex doll is an activity that will months if you truly want to immerse yourself in it. A black sex doll being fucked will make moaning sounds while releasing cum. The silicone material of the xqueens doll give a welcoming feel to cuddles.
If you search for sex doll best place to buy, our online sex doll store will pop. We are recognized as having the best sexdolls on sale at all times. The toy sex doll for men spots a sleek vagina that is easier to penetrate.
Xqueen dolls is designed for lovers of doggystyle. Both sexual openings offer utter pleasure and a water based lubricant is advised for maximum results. The texture of the wm doll caprice sex range feels super realistic, which leads to a mind-blowing experience. The weight is perfect and wide in easy movement.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 162cm |
| Breast | 97cm |
| Under Bust | 66cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 100cm |
| Arm Length | 68cm |
| Leg Legnth | 100cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery









Reviews
There are no reviews yet.