Description
About Her
Say hello to the official Pinkie Pie sex doll with an actual-life pussy that you can have close to you whenever you want. Looking beautifully handmade and made of synthetic, bright and incredibly realistic silicone this captivating and sensual toy is perfect for those looking for some extra fun in the bedroom. Right from facial features to a well-chiseled body, this sex doll has been handmade right down to the smallest features. This toy feels very much like a realistic vagina, which means that when it is in use, it will provide the user the best kind of pleasure that is associated with vagina’s touch sensation Its make is also very unique and long lasting because unless it is thrown around roughly, no part of the toy will wear out. Have the craziest and wildest sex ever with the Pinkie Pie doll that is solely designed for your satisfaction and fulfillment.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 163cm Plus |
| Breast | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 94cm |
| Arm Length | 67cm |
| Shoulder Width | 35cm |
| Calf Circum | 31cm |
| Thigh Circum | 51cm |
| Leg Length | 88cm |
| Foot Length | 22.5cm |
| Net Weight | 37kg |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.