Description
About Her
Sexiest animatronic robot waifu manga sex doll robot
Do you want the sexiest sex doll? A match between the tantaly sex doll and the waifu sex dolls, and the manga sex doll? Well, we’ve got you. This sex doll porn star is one of the hottest sex doll robots there are on the market; along with having a face that gets her sold out 24/7, the animatronic sex doll has a few features that stand out to anyone looking for quality.
The engineers who created the sex doll are innovative and have included a full-size metal skeleton that helps her move and take many different sexual positions, helping her participate in robot doll sex, kash doll sex, and even more adventurous sex positions. She knows how to use her body perfectly well. Her big breasts are perfect for a titty fuck, to use as a pillow, to massage, and to use as stress relief. The sex doll’s soft ass can also be used as a pillow and is very reactive, perfect for taking backshots and many more sexual positions.
Her soft silicone skin is also perfect for shower sex or washing under water, and it will not stain, so if you are into cosplaying or like to try out different looks for your love doll, she is perfect for you. Try out all the reds you want!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 99cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 41kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.