Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Bust | 92cm |
| Down bust | 63cm |
| Hip | 92cm |
| Waist | 50cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm Length | 66cm |
| Hand Length | 17cm |
| Leg Length | 90cm |
| Oral | 12cm |
| Vaginal | 20cm |
| Anus | 20cm |
| Foot Length | 23cm |
| Neck Circumference | 28cm |
| Net Weight | 38KG |
Doll Gallery















































































Reviews
There are no reviews yet.