Description
About Her
The big booty sex dolls are chubby, have thick thighs, and a curvy shape. They are also the best cheap sex dolls, which is one of the amazing things about them. When you see naked sex dolls, especially the big booty sex dolls, you will notice how realistic their skin looks, and these life-sized sex dolls have slowly taken over the market.
They are also custom love dolls. You can customize your doll to fit your preferences, and you can also add some things you think she lacks. You can never go wrong when you pick the right plus-sized doll. You can even grab her waist while you thrust rhythmically. Moving her around is quite easy and bending her or posing her is also very easy. You can lay her on the bed while you perform your sexual desires.
Imagine thrusting from behind and your grab her ass with both hands while you have a pleasurable experience.
If you’re still contemplating which is the best doll to buy, this is one of the best choices, and you can also check out our other dolls. Each was designed to fit different preferences of different people and to bring their fantasies to life.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 88cm |
| Waist Line | 56cm |
| Hip Line | 90cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Arm Length | 66cm |
| Leg Length | 104cm |
| Feet Size | 22cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 39.5kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery






























































































Reviews
There are no reviews yet.