Description
About Her
This feature is intended to provide you with that new and marvelous level of realistic satisfaction with the boob bounce of the sex doll. Made with a lot of detail, these dolls are intended to mimic the bouncing movement like real breasts to enhance the lovers’ session. The muslim sex doll developed using high-quality material to present a cultural bias which is not found in the existing products.
Explore our She Sex Doll natural effect that enable models to be as realistic as a real woman can be. Such years of experience in manufacturing high quality adult products make this product very real and long-lasting.
Only perfect your fantasies today with the selection that was launched because of the help of professionals who understand how to create the happiest outing for the senses.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Upper Bust | 85cm |
| Under Bust | 61cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 87cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.