Description
About Her
The nubile sex doll is a willing sex partner on all accounts. With a sexy, appealing body, you get enchanted to sex. The image of the mulatto sex doll brings sex to your mind and can be merged into any fantasy of your choice. A vagina on the Sonicomi sex doll with lubricant makes penetrative sex easier.
Blow jobs with the sex doll tongue creates sensations along your dick to bring orgasm. We have a sex doll Cheal range that is affordable and quality. Gay sex with doll has an intense sex result by embracing your sexuality. The gay male fucked by sex doll is able to relieve sexual tension.
The tpe anime sex doll] has a specialized skin texture that is realistic and easily customized. To get the sex doll video free from our sqeaky toy sex doll, you need to have bevan ardent user of the realistic sex doll.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 160cm |
| Net Weight | 37kg |
| Full Bust | 85cm |
| Under Bust | 67cm |
| Cup | D |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
| Oral | Optional |
| Vagina | 20cm |
| Anus | 20cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 67cm |
| Leg | 77cm |
| Foot | 22.5cm |
Doll Gallery























Reviews
There are no reviews yet.