Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 167cm |
| Breast Line | 85cm |
| Waist Line | 55cm |
| Hip Line | 90cm |
| Arm Length | 59cm |
| Shoulder Width | 35cm |
| Thigh Line | 48cm |
| Leg Length | 79cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 35kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











































































Reviews
There are no reviews yet.