Description
About Her
presents the tools of the fulfillment of all dreams for every person who wants to achieve the maximum level of satisfaction – sex doll trap, sex doll half torso, ride me randy 3d sex doll. Made out of high-quality material by a team of professionals in this industry, these dolls are so life like that one would think they are given their realism never found in other dolls in the market. All the details of the product from its contours and angles to the fabrics’ textures and efficacy are designed to guarantee the highest level of satisfaction. Going for your wildest dreams and fantasies is as easy as pie when you are making your way with our versatile lineup of love dolls. Embrace pure indulgence today!
Keywords: fucking rubber sex dolls, mom is my doll sex, sex doll verbal porn, free sex doll, sex doll clothes amazon, sex doll ficl, chucky doll has sex, best affordable sex dolls, sex doll while wife watches gif, fuckig a sex doll
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 166cm |
| Net Weight | 36kg |
| Bust | 87cm |
| Under Bust | 63cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 103cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm | 52cm |
| Hand | 16cm |
| Leg | 75cm |
| Foot | 23cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery




















































































Reviews
There are no reviews yet.