Description
About Her
Watching a movie about sex doll with Ashley blue sex doll arouses you and makes your sex session intense. A masturbator sex doll for men has boobs and a vagina as these are essential for men who love to fuck women. Black clothes on sex doll add a kind of mystery to the life like love doll.
To get the best sex doll real blow jobs, a willing and submissive sex doll will do the trick. How does a woman use a sex doll? A woman uses an alive sex doll for men to bring herself to orgasm.
The sex doll Kenya range is made of silicon which is durable enough to go through rough sex. It is normal to have sex doll if you desire intense sexual pleasure on your terms. Doing a sex doll disassemble to clean your alive sex doll is great so as to avoid infections.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 160cm |
| Breast | 82cm |
| Under Bust | 60cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 88cm |
| Arm Length | 65cm |
| Leg Legnth | 95cm |
| Foot Length | 22cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Net Weight | 37kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.