Description
About Her
Manufacturing the cow sex doll was done in light of those who love animals. The Japanese sex doll xxx video highlights as many sex dolls positions as possible. A sex doll container is needed to preserve the sex doll after sex. When the sex doll head turned around, that feature is due to the mobility design. To create sex doll with manufacturers, simply detail your needs and specifics for Chubby Ebony douah sex doll sex doll.
The thcik sex doll has things that keep you impaled on the penis. Sex doll Sylvie veyrheyde is a sensual sex doll with perky, bouncy boobs. The sex game doll factory specializes in creating avenues for bonding. Sex doll deepthroat is a skill only sex dolls master for blowjobs.
Creating a sensual atmosphere for fucking the thcik sex doll is dependent on you. The atmosphere you create will be more of a benefit to you. There’s no shame in owning a cow sex doll. All that matters is at the end of the day, you are sexually satisfied.
Dimensions
| Height | 172cm |
| Weight | 38.5kg |
| Breasts | 87cm |
| Under Bust | 62cm |
| Waist | 58.5cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 54cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery































































































Reviews
There are no reviews yet.