Description
About Her
The Samantha Fox Sex Doll is an original fetich sex doll that will meet all your sexual fantasies. This sex doll is made from realistic materials, incredibly realistic to touch; it is designed to perfection to give its users the ultimate feel. Closely resembling the real Samantha Fox, the skin has been made softly textured, and every facial feature is well accentuated.
The best cheap sex doll meets the customers’ needs and ensures they enjoy satisfaction with the product at a cheap price for the product. It is meant to be your one-stop dating portal providing all your rendezvous requirements with sex accompanied by discretion.
However, for those individuals who would love to have it more risky the Aurora Snow Sex Doll is well known to favor a shot of even the choosiest clients. The following is an adult toy that has been designed in a very unique way that allows it to be very flexible depending on the positions that is to be used in and has been manufactured from very high quality material that enhances the pleasure.
Satisfaction has never been this possible, get these great sex dolls today and enjoy a new experience in your bedroom.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 175cm |
| Bust | 100cm |
| Under Bust | 63cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 97cm |
| Arm | 65cm |
| Palm | 16cm |
| Shoulder | 35cm |
| Leg | 88cm |
| Feet | 21cm |
| Net Weight | 53kg |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery

























Reviews
There are no reviews yet.