Description
About Her
The best adult dolls always come with an avenue for customization. You get to choose all the details you want. For instance, the semi-solid sex doll can be changed to look like your favorite celebrity.
The sex doll game can be found in Mandarin duck dolls. This feature allows for dress-up games. Japan TPE dolls have different hair colors and styles. You can make them into anything you like.
Some of the best real-life sex dolls include the UK Love Doll, the Vice Female Doll, the Pony Sex Doll, and the DHGate Sex Doll. These dolls make your nerves excited, which helps in the sex session.
The semi-solid sex doll is your perfect travel companion. This life-size solid sex doll can come with you on trips and keep you company at night. You only have to deflat e and then inflat e when you get to your destination.
Sex dolls are moving with the trends, why shouldn’t you? Get a realistic sex doll today and enjoy mind-blowing sensations. She is available at no extra cost other than the one used in purchasing her.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 162cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 105cm |
| Shoulder | 33cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 76cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 48kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.