Description
About Her
We know just how hard it is to find a blonde Chinese sex doll that the hair colour suits, but why should you have to do all of the searching when you have a pregnant sex doll that matches all of your needs? The AliExpress Rei sex doll could never do it. With this love doll, you can be a hot chick riding a sex doll to oblivion, and we will all be rooting for you. Now, she may not be an Elden ring sex doll, but according to the Anal sex doll forum, everyone who tried her loved her, especially the lesbians. She is built sturdy and strong like your own sex doll, Amazon, and listen, if you have never seen a sex doll pounded by a lesbian, it is definitely an experience that is needed at least once in a lifetime. If you are a girl and
fucking male sex dolls is your common experience, and the only masculine, manly sex doll you’d like is gay, she is the one.
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 162cm J-cup |
| Shoulder | 37cm |
| Upper Breast | 96cm |
| Lower Breast | 66cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 114cm |
| Thigh Girth | 64cm |
| Calf Girth | 36cm |
| Leg Legnth | 90cm |
| Feet Length | 23cm |
| Net Weight | 49kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.