Description
About Her
Janny is a great addition to our collection of real silicone dolls, thanks to her top-of-the-line features and well detailed design that makes her one of the most realistic-looking solid silicone dolls for sale. In addition to being a realistic silicone doll, Janny was made to closely mirror all the natural textures of every curve passage for your total satisfaction.
Furthermore, Janny has nice and curvy sex doll hips that not only look, but feel great to touch with all the right textures in all the right places. This is why you will only fond great quality Australian sex dolls like Janny in the best love doll store.
Moreover, Janny was made to mirror the natural look and feel of every part and passage. This means that her soft, voluptuous and succulent boobs look and feel great to touch. In addition, her sexy and curvy ass feels very natural, and her ribbed and tight vaginal and anal openings are naturally textured to ensure your complete satisfaction.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 162cm |
| Breast | 94cm |
| Under Breast | 64cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 100cm |
| Arm length | 63cm |
| Shoulder width | 39cm |
| Leg Length | 81cm |
| Feet Size | 21cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery


























Reviews
There are no reviews yet.