Description
About Her
If you are looking for a great looking Japanese silicone doll with all the visual qualities and realistic features of a great silicone real sex doll, Julia is one of the best Japan silicone dolls for your needs.
This is because when it comes to naked silicone dolls, very few models have the high level of detail and visually pleasing features you will find in Julia. Hence, this semi solid solid doll is one of the best silicone sex dolls you can buy.
Moreover, in addition to the high level of detail and visual quality, Julia also offers very realistic soft parts for your hands to explore. This means that her doll breast not only looks great, they also feel splendid to touch.
This is because in addition to the visuals, Julia’s breasts were also made to have a very realistic texture that provides you with a realistic and pleasurable experience as you explore her breasts with your hands.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 160cm |
| Breast | 98cm |
| Under Breast | 70cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 105cm |
| Arm length | 64cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Calf line | 37cm |
| Thigh line | 56cm |
| Leg Length | 74cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 46kg |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.