Description
About Her
It is important to get yourself a full fiqured real doll for sex. As a realistic love doll brand, we prioritize how our sex doll cumpilation looks which is why we have the best doll designers. The ember snow sex doll toy will give you multiple orgasms.
There are no tears when guy fucks doll because of either tpe or silicone the sexy doll is made of. Getting a gay sex doll male gives freedom for a sex orgy. Submission is compulsory on the part of the jade elf sex doll. This life like sex doll can’t refuse your advances. This means that anul sex with doll isn’t frowned upon.
The delectable breasts of the sex doll Delphine are erect and plump to the hands. Seeing the vagina of the girl gremlin sex doll in its flesh colored, wet state beckons your dick. Try out the sex doll nativity scene for anal sex tips.
Dimensions
| Height | 165cm |
| Weight | 43kg |
| Breasts | 92cm |
| Under Bust | 66cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 112cm |
| Shoulder | 38cm |
| Thigh | 62cm |
| Foot | 23cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.