Description
About Her
How many sex doll shops can say they have the best sex doll? This sex doll will fuck you like a dog if that’s what you need from it. The real sex love doll is not just any old sex doll, no: he is an Android 18 sex doll, one that is equipped with a metal skeleton that also enables him to move however he likes. The male doll’s full lower half is one of the best-equipped ones you will ever see – so well-proportioned that you will find yourself asking around for the best thing to clean your sex doll with. He is a Ukrainian sex doll, and if anyone knows how to make sex dolls like someone, we are the ones. Is he a famous ask in many UK sex doll brothers, and what is his name? Why, he is sex doll Lynn, the most skilled of them all.
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 160cm D-cup |
| Shoulder | 33cm |
| Upper Breast | 86cm |
| Lower Breast | 58.5cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
| Thigh Girth | 45.5cm |
| Calf Girth | 27.5cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 33.5kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.