Description
About Her
Are you a sex freak? You will hardly find a real human who will want to keep up with your sex drive for a long time. Gina is your lola doll; this skeletal doll will give you sugar and also keep up with your sex drive.
This fantasy doll is truly your dreams come true; she was made to be a pure fuck sex doll. This lifelike sex doll is a great fuck and is suitable for any sexual position. This big-ass sex doll can also come with a standing function; she can stand when you have sex with her if it’s what you want.
A real doll, sex is amazing with this mature sex doll. She will keep your secret safe, so you need not worry when you are with this real fuck doll; you are free to try out whatever you feel inclined to, and this cat girl sex doll will cover for you.
She’s made from the best silicone material, and while she might not be the most expensive sex doll, she definitely is worth a lot, and she’s open to you giving her a look of your choice; you can even change her doll wig to make her suit your taste, she’s yours totally once you get her.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Breast | 85cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 86cm |
| Shoulder | 36cm |
| Leg Length | 80cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 20cm |
| Net Weight | 39KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery



































































Reviews
There are no reviews yet.